Yenidoğan Fatih Ortaokulu

Yenidoğan, Sancaktepe

Yenidoğan Fatih Ortaokulu Yenidoğan Fatih Ortaokulu Yenidoğan Fatih Ortaokulu Yenidoğan Fatih Ortaokulu

Yenidoğan Fatih Ortaokulu Hakkında

Vizyonumuz:

Biz, Yenidoğan Fatih Ortaokulu olarak istiyoruz ki; okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Bizlere inansın,destek olsun. Okulumuzda, hem öğretmenler hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inansın. Okulumuzda, herkes hergün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. Okul ortamında ve heryerde,herkes "kendisine yapılmamasını istemediği bir şeyi başkasına yapmama" ilkesine uysun. Bilgiye ulasan, ulaştığı bilgileri kullanan kullandığı bilgilerle yenibilgiler üreten öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olsun ve bunu çevrelerine yaysın. Bilgi teknolojisini kullanmak öğretmen ve öğrencilerimiz için geçerli amaç olsun.


Misyonumuz:

Biz, Yenidoğan Fatih Ortaokulu olarak, bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, onların bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili,becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, öğrencilerimizi daha özgür sınıf ve daha özgür okul ilkesine uyarak eğitip geliştirmek, öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetişmeleri için var gücümüzle çalışmak, okulumuzun eğitim çalışanlarını bilimin ve insanlığın ortak değerlerinden yararlanan,kendini geliştiren ve toplumu ileri götüren güç olarak yetiştirmek, öğrencilerimizi,öğretmenlerimizi-idarecilerimizi ve velilerimizi 21.yüzyıla hazırlamak, çağdaş uygarlık yolunda bilimi yol gösterici olarak görmek, okulumuzda bir atılım,bir değişim yaratarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak, için varız ve çalışmaktayız.


Hizmetler

  • Rehberlik
  • Servis

Olanaklar

  • Bilgisayar Laboratuvarı
  • Konferans Salonu
  • Kütüphane
  • Fen Laboratuvarı
  • Kantin


İletişim

  • Merve M. Köprü S. No3 Sancaktepe / İstanbul
  • 0216 622 11 87

Ulaşım Bilgisi:

Kadıköy- Yenidoğan (19S, 14, 19E) Kartal- Yenidoğan (132S) Topkapı- Yenidoğan (522B) Mecidiyeköy - Yenidoğan (122B) Ümraniye-Yenidoğan (131YD)


Yerleşim Yeri Hakkında:

Okulumuz ilçe merkezindedir.

Henüz Oylama Yapılmamış. Hemen Değerlendir

Yenidoğan Fatih Ortaokulu Hakkında Yorum Yap!Aynı Semtte Bulunan Bazı Okullar