İbni Sina Ortaokulu

Kartaltepe, Bakırköy

İbni Sina Ortaokulu

İbni Sina Ortaokulu Hakkında

Vizyonumuz:

Eğitim öğretim kalitesini sürekli yüksek tutarak hem bilimsel hem de sosyal yönden gelişmiş,yüksek ahlaki değerler kazanmış,akademik başarısını arttıran bireyler yetişmesini sağlayan,örnek ve aranan,sürekli gelişen,yenilikçi,öncü ve örnek bir eğitim kurumu olmaktır.


Misyonumuz:

Atatürk ilke ve inkılaplarını ve bu çizgide bir demokrasi arayışını benimsemiş,ilişkilerinde ;dürüstlüğü,güveni,hoşgörüyü esas alan ve etkili iletişim kurabilen, kendisiyle barışık,zamanı iyi kullanabilen, eleştirel düşünme gücüne sahip, kendisine ve insanlığa karşı sorumluluklarını yerine getiren, eşitlikçi, bilgiyi gelişimin ve saygınlığın kaynağı olarak gören, var olan bilgiyi yeni bilgiler üretmek için kullanabilen,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yaşamına yansıtabilen bireyler yetiştirmektir.


Başarılar:

İlesan tarafından düzenlenen Korsana Hayır konulu slogan yarışmasında Türkiye 2.´liği, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı konulu şiir yarışmasında İlçe 1.´liği, Vatan konulu şiir yarışmasında Bakırköy ilçe 1.´liği, Atatürk konulu şiir yarışmasında Bakırköy ilçe 2.´liği,Bakırköy Küçükler Futsal Müsabakalarında ilçe 1.´liği, Bakırköy Mangala Turnuvasında Kız-Erkek kategorilerinin her birinden ilçe 3.´lüğü...


Diller

  • İngilizce

Hizmetler

  • Rehberlik

Olanaklar

  • Konferans Salonu
  • Fen Laboratuvarı
  • Müzik Odası
  • Kantin
  • Bahçe


İletişim

  • OSMANİYE MAH.SIĞIRTMAÇ SOKAK NO2 BAKIRKÖY İSTANBUL
  • 0212 570 92 51

Ulaşım Bilgisi:

Okulumuz Marmara Forum alış veriş merkezinin karşısında yer almakta olup metro,metrobüs ve tramvay hatlarına yürüme mesafesindedir.


Merkeze Uzaklığı:

Okulumuz,Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yaklaşık 2,5 Km uzaklıkta yer almaktadır.

Sen de oy ver!

Yorumlar

- 5 yıl önce -

Bahar uzun

Nasıl kayıt yapabilirim

- 5 yıl önce -

Gülcan karabul

Okulu başarılı yapan şey kadrosu.başta müdürümüz erçağ bey müdür yardımcımız mehmet ali bey olmak üzere branş öğretmenlerinizin hepsi özenle seçilmiş gibi.hepsi hem çok anaç hem çok ilgili.bir veli olarak ben uzun araştırmalar sonucu ibni sinaya vermeye karar verdim ve pişman olmadım.tek sıkıntısı kalabalık olması.sınıflar ortaalama 40 kişi malesef. Onun dışında sürekli yenilenen bakımlı bi okul

İbni Sina Ortaokulu Hakkında Yorum Yap!Aynı Semtte Bulunan Bazı Okullar