Mevlana İlkokulu

Merkez, Bahçelievler

Mevlana İlkokulu

Mevlana İlkokulu Hakkında

Vizyonumuz:

Tüm personeliyle ve öğrencileriyle yenileşmeyi, çağın değişen şartlarına uyumu, iletişim ve takım ruhunu kendisine ilke edinmiş; akademik ve sosyal alanlarda başarılarını sürekli arttıran, okul-veli-öğrenci işbirliğini üst düzeylere taşımış, manevi değerlerimizi sahiplenmiş bireyler yetiştiren ve bu özelliklerinden dolayı tercih edilen bir ilköğretim okulu olmaktır.


Misyonumuz:

Öğrencilerimizi, Milli Eğitimin Temel İlkeleri ve Amaçları doğrultusunda yetiştirmek; ülkemizin geleceğini inşa edecek bireyleri ilgi, istek ve yeteneklerini geliştirerek hayata ve üst öğrenime hazırlamaktır.


Başarılar:

2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılı Küçük Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonluğu


Hizmetler

  • Rehberlik

Olanaklar

  • Konferans Salonu
  • Kantin
  • Bahçe

Sportif Etkinlikler:

2016-2017 3. sınıflar Mini Atletizm Birinciliği,2016-2017 Okul Öncesi Mini Atletizm Dördüncülüğü,2016-2017 3. sınıflar Fiziksel Etkinlikler Turnuvası Üçüncülüğü,2016-2017 3. Sınıflar Geleneksel Çocuk Oyunları(Sek sek) Üçüncülüğü, 2016-2017 Bahçelievler Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası takım 2.liği ve genel sıralamada bireysel 1.lik. İstanbul İl Okul Sporları Satranç Turnuvası Minik Kızlar kategorisi 3.lüğü, İstanbul TSF Şah & Mat Çocuk Ligi Siyavuşpaşa Grubu 1.lik,2.lik ve 3.lük, İstanbul TSF Şah & Mat Çocuk Ligi Kocasinan Grubu 1.lik,2.lik ve 3.lük, İstanbul TSF Şah & Mat Çocuk Ligi Mevlana Grubu 1.lik,2.lik ve 3.lük.


Bilimsel Etkinlikler:

Toplum Gönüllüleri Vakfı Bayer Genç Bilim Elçileri (BGBE) projesi


Proje Çalışmaları:

Sözlük Özgürlüktür, Okullarda Orman, Ağaçların Adları, Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var.


İletişim

  • İzzettin Çalışlar Caddesi Neyire Neyir Sokak No9 Bahçelievler/İSTANBUL
  • 0212 556 06 83

Merkeze Uzaklığı:

İlçe Merkezine 3 km İl Merkezine 12 km

Henüz Oylama Yapılmamış. Hemen Değerlendir

Mevlana İlkokulu Hakkında Yorum Yap!Aynı Semtte Bulunan Bazı Okullar